Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 31122100 Bränsleceller
Leveransplats
Postadress: Grindssjön
Ort: Norra Sorunda
Postnummer: 13794