2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Sanering av skadedjur och ohyra
Beskrivning: Ramavtal Sanering av skadedjur och hyra
Intern identifierare: KSN-2026-01473
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77231200 Kontroll av skogsskadedjur och -insekter, 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000