418445-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogsbruk och skogsavverkning – Upphandling tätortsnära skogsskötsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling tätortsnära skogsskötsel
BeskrivningTätortsnära skogsskötsel
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115148:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16600000 Specialmaskiner för jordbruk eller skogsbruk