2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter och gåvor
Beskrivning: Profilprodukter och gåvor till Försvarsmakten, FMV och SFHM. Leverans i hela Sverige.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121351:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial, 79340000 Reklam och marknadsföring, 92311000 Konstverk, 39298000 Statyetter, prydnadsföremål; foto- eller tavelramar samt speglar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Beställning via webshop