See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation och service av städmaskiner
Beskrivning: Ramavtal omfattar service, underhåll och reparationer av kundens befintliga städmaskiner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109596:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner, 39713410 Skurmaskiner, 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning