Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling fastighetssystem
Referensnummer: 2020 731
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fastighetssystem till Sala kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72211000 Programmering av system- och användarprogram, 72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen