418507-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Plåtskadereparationer – Smidesverkstad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSmidesverkstad
BeskrivningUppdraget är att utföra service och reparationer av containers, lastväxlarflak och liknande.
Intern identifierare25/0243
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112111 Plåtskadereparationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000