See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferensutrustning SML
Beskrivning: Sotenäs kommun genomför en samordnad upphandling av konferensutrustning i syfte upprätta ett ramavtal med en leverantör som kan tillgodose kommunens löpande behov under avtalsperioden. Med konferensutrustning avses produkter inom följande områden: Projektorer Större bildskärmar (tv) Produkter för digitala möten (Microsoft Teams) AV-utrustning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110314:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32324000 TV-apparater, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 32570000 Kommunikationsutrustning