41869-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Markentreprenad timmerupplag Torsvik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkentreprenad timmerupplag Torsvik
BeskrivningMarkarbeten timmerupplag Torsvik.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118282:Lot:1