2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för manuella handhållna hydrauliska verktyg
Beskrivning: Ramavtal för manuella handhållna hydrauliska verktyg
Intern identifierare: 25/191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42600000 Verktygsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000