See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledning och entreprenadbesiktning Bussdepåer Malmö
Beskrivning: Denna upphandling ska leda till att kontrakt tecknas för kompetenserna: Byggledare och entreprenadbesiktningsresurser till kommande totalentreprenader för bussdepåer i Malmö.
Intern identifierare: 80720100-403868-50009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000