2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1183 Grupp och servicebostad enligt LSS 9§9 samt daglig verksamhet LSS 9§10
Beskrivning: Upphandling av Grupp och servicebostad enligt LSS 9§9 samt daglig verksamhet enligt LSS 9§10 till Flens kommun. Område 1: Bostad och daglig verksamhet. Leverantören ska ha båda för att kunna lämna anbud på detta område. Område 2: Daglig verksamhet.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sociala tjänser
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311200 Social omsorg för handikappade, 85312000 Socialvård utan inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001