Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Informationsförfrågan (RFI) om mediebevakningsverktyg
Referensnummer: 937 -A047.600/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia
II.1.4.
Kort beskrivning
Informationsförfrågan om mediebevakningsverktyg avseende omvärldsbevakning av mediekanaler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Informationsförfrågan är enbart i syfte att införskaffa information, för att eventuellt ta fram ett väl underbyggt förfrågningsunderlag inför en upphandling.