418915-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Gruppaktiviteter inom konkurrenskraft och djurvälfärd till lantbruks- och trädgårdsföretag i Västra Götalands under 2024-2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGruppaktiviteter inom konkurrenskraft och djurvälfärd till lantbruks- och trädgårdsföretag i Västra Götalands under 2024-2025
BeskrivningUppdraget omfattar: Genomförande av den verksamhet i anbudet som antas samt eventuell utvärdering enligt riktlinjer som fastställs av Jordbruksverket eller Länsstyrelsen, 1. Redovisning av utförd verksamhet till Länsstyrelsen i Västra Götaland. 2. Redovisning av indikatorer i Exelfil som hämtas i Jordbruksverkets webbplats eller i eventuellt nytt system från jordbruksverket. Instruktioner om hur det ska göras lämnas vid avtalstecknande
Intern identifierareD.nr: 604-50235-2023
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del