41894-2020 - PlaneringSverige-Tumba: Hemtjänst
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hemtjänst till Botkyrka kommun
Referensnummer: 2019:161
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98514000 Hemtjänst
II.1.4.
Kort beskrivning
Förhandsannons till upphandling av Hemtjänst till Botkyrka kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen