418954-2021 - ÄndringSverige-Visby: Tolktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tolktjänster via telefon
Referensnummer: RS 2021-574
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79540000 Tolktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal som täcker regionens behov av teletolktjänster.
Beskrivning