2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsautomation Simrishamns kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal av styrleverantör för fastighetsautomation för att säkerställa drift och underhåll.
Intern identifierare: 2025/418
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000