419009-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Anbudsinfordran DIS – Rådgivare Installationer till projekt återstart AAV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinfordran DIS – Rådgivare Installationer till projekt återstart AAV
Beskrivning: Rådgivare installationer för VVS & EL.
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
Ytterligare klassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001