See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-tjänsteplattform till 4 Mälarstäder
Beskrivning: E-tjänsteplattform 4m
Intern identifierare: UE 25.088
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72212211 Programvaruutvecklingstjänster för plattformskompatibilitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000