See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fotsjukvård 2025
Beskrivning: Upphandlingen omfattar fotsjukvård med syfte att förebygga och behandla fotskador hos patienter och andra målgrupper inom stadens vård- och omsorgsboenden samt servicehus. Upphandlingen är uppdelad i 11 avtalsområden med en geografisk indelning.
Intern identifierare: SF 2024/625
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 33713000 Fotvårdsprodukter, 85144000 Patientvård på sjukhus eller i hemmet, 85144100 Patientvård i hemmet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde A - Bromma
Beskrivning: Avtalsområde A
Intern identifierare: Avtalsområde A - Bromma
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde B - Enskede-Årsta-Vantör
Beskrivning: Avtalsområde B
Intern identifierare: Avtalsområde B - Enskede-Årsta-Vantör
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde C - Farsta
Beskrivning: Avtalsområde C - Farsta
Intern identifierare: Avtalsområde C - Farsta
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde D - Hägersten-Älvsjö
Beskrivning: Avtalsområde D - Hägersten-Älvsjö
Intern identifierare: Avtalsområde D - Hägersten-Älvsjö
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtalsområde E - Hässelby-Vällingby
Beskrivning: Avtalsområde E - Hässelby-Vällingby
Intern identifierare: Avtalsområde E - Hässelby-Vällingby
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtalsområde F - Järvastaden
Beskrivning: Avtalsområde F
Intern identifierare: Avtalsområde F - Järvastaden
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Avtalsområde G - Kungsholmen
Beskrivning: Avtalsområde G
Intern identifierare: Avtalsområde G - Kungsholmen
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Avtalsområde H - Norra Innerstaden
Beskrivning: Avtalsområde H
Intern identifierare: Avtalsområde H - Norra Innerstaden
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Avtalsområde I - Skarpnäck
Beskrivning: Avtalsområde I
Intern identifierare: Avtalsområde I - Skarpnäck
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Avtalsområde J - Skärholmen
Beskrivning: Avtalsområde J
Intern identifierare: Avtalsområde J - Skärholmen
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Avtalsområde K - Södermalm
Beskrivning: Avtalsområde K
Intern identifierare: Avtalsområde K - Södermalm