See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beredskapselverk Ovanåkers kommun
Beskrivning: Ovanåkers kommun har för avsikt att köpa reservelverk som kan användas för extra beredskap.
Intern identifierare: 15354
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Beredskapselverk Ovanåkers kommun