2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redovisningstjänster
Beskrivning: Tyresö bostäder avser att upphandla redovisningstjänster. Vi kommer inte att svara på frågor mellan 23/12-2024 - 7/1-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107580:Lot:1