2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiliseringsstolar
Beskrivning: Denna upphandling avser 9 st mobiliseringsstolar för leverans till Hälso- och sjukvården, Region Örebro län. Upphandlingen omfattar även option på ytterligare 11 st mobiliseringstolar och serviceutbildning för medicintekniska ingenjörer.
Intern identifierare: MT 2022-0096 / 22RS4145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kvalificering av leverantör
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se förfrågningsunderlag