419218-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Drift av vattenförsörjningsanläggning – Drift och underhåll av VA-anläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av VA-anläggningar
Beskrivning: Upphandlingen avser drift och underhåll av kommunala VA-anläggnignar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65130000 Drift av vattenförsörjningsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101628:Lot:1