2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jord- och jordförbättringsprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp och leverans av olika typer av jord- och jordförbättringsprodukter. Upphandlingen omfattar både små och stora leveranser, beroende på behov.
Intern identifierare: TN2025/706
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000