419260-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för bibliotek – Bibliotekssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBibliotekssystem
BeskrivningBibliotekssystem för folkbibliotek samt gymnsaie- och grundskolor
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109707:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72212160 Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek, 48161000 Administrativt bibliotekssystem