See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskriftstjänster
Beskrivning: Utskriftstjänster
Intern identifierare: KLF 2024/1598
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster, 79999000 Skanning och fakturering, 79999200 Fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: Utskriftstjänster