Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måleritjänster Hässlehem AB
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45442180 Ommålning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av måleritjänster inomhus Hässlehem AB
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 300 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45442100 Målning, 45442180 Ommålning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen