2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reinvestering av fläktstationer för miljöventilation i Lundbytunneln inom Göteborgs kommun, Västra Götalands län
Beskrivning: Entreprenaden avser reinvestering av axialfläktar med tillhörande teknik samt förebyggande och avhjälpande underhåll i Lundbytunneln, i Göteborg, Västra Götalands län.
Intern identifierare: KOM-419640
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reinvestering av fläktstationer för miljöventilation i Lundbytunneln inom Göteborgs kommun, Västra Götalands län