2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende besiktningsman till radiobasstationer för Trafikverkets alla regioner
Beskrivning: Ramavtal avseende besiktningsman till radiobasstationer för Trafikverkets alla regioner. Denna upphandling annonseras på nytt då inga anbud inkom vid föregående annonsering. Kompetenskraven har reviderats. I övrigt är upphandlingsdokumenten oförändrade.
Intern identifierare: KOM-420995
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal avseende besiktningsman till radiobasstationer för Trafikverkets alla regioner
Intern identifierare: Ramavtal avseende besiktningsman till radiobasstationer för Trafikverkets alla regioner