4195-2024 - Resultat
Sverige – Återförsäkringar – Reinsurance 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReinsurance 2024
BeskrivningReinsurance 2024 for Stockholmsregionens Försäkring AB.
Föregående meddelande011078-2023
Intern identifierare23/33
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66700000 Återförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelReinsurance Programme 2024 - General