2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och utställning av trafikavstängning samt upprättande av TA-plan
Beskrivning: Hyra och utställning av trafikavstängning samt upprättande av TA-plan
Intern identifierare: Tos 3946/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34992200 Vägskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000