41962-2022 - ResultatSverige-Ånge: Vägledning och rådgivning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kurator
Referensnummer: Ref nr: DU 2021/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85312300 Vägledning och rådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Kurator för Ånge kommun och helägda bolags anställda
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79998000 Coachning, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Direktupphandling av kurator för de anställda i Ånge kommuns samt helägda bolag.