2. Förfarande
Förfarande
Titel: Årsskiftesvärdering - Fastighetsvärdering
Beskrivning: Uppdraget omfattar årsskiftesvärdering av Beställarens fastighetsbestånd enligt vad som framgår av upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: UH 2025-000076
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 66171000 Finansiell rådgivning, 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000