2. Förfarande
Förfarande
Titel: Immuninstrument och antikroppar
Beskrivning: Klinisk patologi och cytologi är i behov av att upphandla immuninstrument och antikroppar för immunhistokemi.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118960:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option på ytterligare ett immuninstrument.