Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult W3D3
Referensnummer: 2 STO-2023/43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialpedagogiska skolmyndigheten (SPSM) har för avsikt att upphandla konsultstöd för W3D3, myndighetens verksamhetssystem. Syftet med upphandlingen är att effektivisera förvaltning och utveckling genom att nå en aktiv och kompetent leverantör för att underhålla och vidareutveckla W3D3, och dess existerande anpassningar,
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen