2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal gällande arkitekttjänst till Konkurrensverket
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal gällande arkitekttjänst till Konkurrensverket.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123146:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängning 1+ 1 år