419762-2019 - ÄndringSverige-Karlstad: Intraokulära linser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Intraokulära linser
Referensnummer: RS/191775
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33731110 Intraokulära linser
II.1.4.
Kort beskrivning
Regionen ska teckna avtal med en leverantör av intraokulära linser.