See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ambulanssjukvård distrikt 2
Beskrivning: Upphandlingen avser ambulanssjukvård i distrikt 2.
Intern identifierare: 2025-POL000033
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs som ett förenklat förfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85143000 Ambulanstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation Sjukvårdstjänster
Intern identifierare: 1688291-68400124ac15929103f78f59
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1688292-68400124ac15929103f78f5c