See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VS-arbeten
Beskrivning: Sölvesborgs kommun inbjuder Er härmed att inkomma med anbud på VS-arbeten i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127349:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten