2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultuppdrag: Expertstöd förorenade områden
Beskrivning: Upphandlingen omfattar expertstöd för förorenade områden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71351210 Geofysiska konsulttjänster, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001