2. Förfarande
Förfarande
Titel: Basunderhåll väg Nora, Örebro län
Beskrivning: Basunderhåll väg Nora, Örebro län
Intern identifierare: KOM-412493
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45222000 Väg- och vattenbyggnadsarbeten utom broar, tunnlar, schakt och gångtunnlar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar, 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Basväg Nora, Örebro län
Intern identifierare: Basunderhåll väg Nora, Örebro län