1. El-material (t.ex. kabel, kabelkanaler och stegar, tele- och datamaterial, armaturer, vitvaror)
2. Ljuskällor, för löpande avrop efter behov för att tillgodose Regionens behov av nämnda produkter för löpande driftarbeten och ombyggnadsarbeten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39710000 Elektriska hushållsapparater, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar två områden,
1. El-material (t ex. kabel, kabelkanaler och stegar, tele- och datamaterial, armaturer, vitvaror)
Ljuskällor
Del nr: 2