2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel i bulk
Beskrivning: Drivmedel i bulk; bensin, syntetisk diesel, diesel B0 och diesel med hög lagringstabilitet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bensin, Syntetisk diesel, Diesel B0
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133195:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09111300 Fossila bränslen, 09134220 Dieselbränsle (EN 590), 09134200 Dieselbränsle
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Diesel med hög lagringsstabilitet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133195:Lot:2