420099-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Kulturcheckar - Dynamiskt Inköpssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKulturcheckar - Dynamiskt Inköpssystem
BeskrivningUpprättande av Dynamiskt Inköpssystem för leverantörer av Kulturcheckar. Observera att under semesterperiod kan kvalificering av ansökningar komma att dröja.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116789:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster