Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/12/2019Slut: 30/11/2021
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Avtalet gäller i två (2) år från avtalstecknande. Beställaren har rätt att förlänga avtalet med två (2) år, i avtalsperioder om vardera ett (1) år, med oförändrade villkor.