420329-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Golvarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGolvarbeten
BeskrivningUpphandling av ramavtal Golvarbeten.
Intern identifierare25/UH/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000