See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sängar, sängbord och patientvagnar
Beskrivning: Sängar, sängbord och patientvagnar
Intern identifierare: RS 2023-02470
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)