Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Leveransavtal om att tillhandahålla 10 stycken PKI Appliance och tillhörande tjänster. Avrop från Kammarkollegiets ramavtal Programvaror och tjänster- grundläggande IT, dnr 96-34-2014