See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av slam, fett och pumpbart matavfall
Beskrivning: Upphandlingen avser insamling av slam, fett och pumpbart matavfall.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106132:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option enligt punkt 1.3.3. i Upphandlingsdokumentet.